Yerel SEO

Local SEO is about bringing customers through your doors.

 

Yerel SEO, web sitenizi yerel listelerin en üstüne çekerek işletmenizin görünürlüğünü artırır. Yerel bir işletmeniz varsa, pazarınızdaki hedef müşteri demografisine ulaşmak için şirketinizi başlatacak özel olarak hedeflenmiş yerel sıralamalar aracılığıyla sitenize coğrafi olarak alakalı trafiğe ihtiyacınız vardır.

Ajansımız, doğru harici konum sinyallerinin yanı sıra gelen bağlantıların, sayfa içi ve sosyal sinyallerin gönderilmesini sağlamak ve işletmenizle en alakalı konumlar hakkında Google'a sinyalleri incelemek için özellikle konumunuza uyarlanmış yerel bir SEO arama stratejisi sunar. İşletmenizin organik olarak büyümesini sağlayan daha güçlü bir müşteri tabanı oluşturmanıza olanak tanıyan pazarlama stratejileri kullanıyoruz.

Trafik kaynağını düzenli olarak kontrol ederek ve bilgileri doğruluk açısından sürekli olarak yeniden değerlendirerek yerel arama sonuçlarında daha yüksek sıralamalar elde etmek için büyük çaba sarf ediyoruz. Popüler web ve sosyal medya platformlarında profiller oluşturuyor ve hedef kitlelere faydalı bilgiler sağlıyoruz.

32,8%

Increase in online transactions

56,48%

Revenue increase

148%

Increase in organic traffic

46%

Increase in mobile traffic

We also ensure that your business appears in local searches not only on desktops, but also on mobile devices and tablets. Our goal is to earn outstanding listings on top of your local traffic competitors.

With our approach your website will correctly target your audience which will significantly increase your profitability. Our team keeps your business’ online listings accurate and optimized for potential customers and mapping systems, providing an easy access your information and your business location.

Effective Web Development Solutions

Our case studies

See all projects

GROW TRAFFIC & INCREASE REVENUE

Bize Projenizden Bahsedin, Sizi Arayalım

Let us help you get your business online and grow it with passion