Sosyal Medya Yönetimi

An effective social strategy can help you grow your business, maintain your social presence and engage with the audience.

 

Biz tam hizmet veren bir SEO ajansıyız. Sosyal medya uzmanlarımız, iş hedeflerinizi belirlemenize, hedef kitlenizi belirlemenize, ilgi çekici ve paylaşmaya değer içerikler oluşturmanıza ve sonunda sosyal medyanızı çevrimiçi varlığınızın diğer tüm yönleriyle bütünleştirmenize yardımcı olabilir.

Markanız ve hedef kitleniz için özel olarak tasarlanmış Sosyal Medya Yönetimi stratejilerini uyarlayacağız. Yeni müşteriler çekmeyi ve karlılığınızı artırmayı amaçlayan diğer hizmetlerin yanı sıra tam olarak desteklenen ve yönetilen sosyal programlar, içerik planlama (ve oluşturma), blogger erişimi ve video dağıtımı alacaksınız.

Sosyal Medya Yönetimi hizmetimiz size, markanın, ürünün veya hizmetin farkındalığında bir artışa yol açan bilgileri bağlama ve paylaşma olanağı sağlar. Sosyal Medya Reklamcılığının sonuçları, yeniden tweetlerin, paylaşımların, yorumların, beğenilerin ve görüntülemelerin sayısına yansır. Sosyal Medya Pazarlaması, Facebook, Google+, Twitter, Pinterest ve LinkedIn gibi en popüler sosyal medya platformlarından kullanıcı tarafından oluşturulan içeriği teşvik eder.

Brand Monitoring

We can help you improve and track the reputation of your business and find out how people perceive your brand.

Social Media Contests

Facebook, Twitter or Pinterest content can increase your traffic in a short period of time. Our experts can help you determine the most suitable type of content and platform for your brand.

Social Media Management

Our team of social media experts can manage your accounts on your behalf and engage with your audience.

Setup & Custom Profile Design

We create and customize Social media profiles with quality content and aesthetics that resonates with your brand and audience.

Our case studies

See all projects

GROW TRAFFIC & INCREASE REVENUE

Bize Projenizden Bahsedin, Sizi Arayalım

Let us help you get your business online and grow it with passion