Web siteniz için web trafiğinde üstel bir artış mı arıyorsunuz, bu da artan gelirlerle mi sonuçlanıyor? Dijital kanallar aracılığıyla performans sağlayan, dünya çapında tanınan bir dijital pazarlama hizmetleri sağlayıcısı ile ortak olun.

If we’re no longer the right solution for you.

İnternetin gerçek gücünden yararlanmak ve web sitelerine trafik çekmek, yeni işletmeler için günün ihtiyacıdır. Bir kitle kazanmak asla kolay bir iş değildir ve insanlar için neredeyse her şey için milyonlarca alternatif seçeneğin bulunduğu web’de işletmeler, eğrinin önüne geçmek ve görünür olmak için en iyi dijital pazarlama hizmetlerinden yararlanır.

Pazarlama kendi içinde son on yılda katlanarak gelişti.  Dijitalleşme, her işletmenin pazarlama yaklaşımlarını yeniden gözden geçirmesine ve kendileri için boşluğu doldurmaya yardımcı olabilecek profesyonel dijital pazarlama hizmetleri aramasına neden oldu.

If we’re no longer the right solution for you, we’ll allow you to export and take your data at anytime for any reason.

Optimum dijital pazarlama hizmetleri söz konusu olduğunda, en önemli kabul edilen unsurlardan biri benzersizliktir. Her işletme bir şekilde diğerinden farklıdır. İşte bu yüzden bu ayrıntılı görevi bize emanet etmelisiniz:

Unlimited Team Size

Hedeflerinize yönelik, araştırma odaklı stratejiler oluşturarak her işletmeye benzersiz bir yaklaşım getiriyoruz.

Emoji Responses

En iyi dijital pazarlama çözümlerini sunmaya yönelik sezgisel, ustaca ve taze yaklaşımımızla dijital alanda oldukça etki yarattık.

Arama Motoru Optimizasyonu

İşletmenizin yolculuğuna, çevrimiçi deneyimlerin %90'ından fazlasının bir arama motoruyla başladığı dijital alanda başlayın. Çevik dijital pazarlama hizmetleriyle organik trafik oluşturun, potansiyel müşteri adaylarını dönüştürün ve çevrimiçi olarak yepyeni bir müşteri tabanıyla bağlantı kurun. Çevik SEO hizmetlerimizle sizin için kapsadığımız için artık çevrimiçi arama sonuçlarında görünme konusunda endişelenmenize gerek yok.

SEO Denetimi (Audit)

SEO işleyişinize derinlemesine dalmak ve SEO stratejilerinizin ne kadar sağlıklı olduğunu özünde analiz etmek, SEO motorunu çalıştırmaya yardımcı olan yağdır. SEO denetim hizmetleri , SEO’nuzun herhangi bir alanda geride kalıp kalmadığını ve bunu iyileştirmek için neler yapılabileceğini kontrol etmenin en uyumlu yoludur. Infidigit, denetimleri bir adım öteye taşır ve karlı SEO stratejileri geliştirme konusunda size değerli bilgiler vermek için rakiplerinizi ve web sitelerinizi kapsamlı bir şekilde analiz eder.

E-Ticaret SEO

E-Ticaret işletmeleri, arama motorlarında üst sıralarda yer almak için rakiplerine karşı her zaman kıyasıya bir rekabet içindedir. E-ticaret işletmelerinin varlıklarını çevrimiçi ortamda hissettirmeleri zorunludur, çünkü sermaye üretimlerinin tek kaynağı budur. E-ticaret SEO hizmetleri sağlayarak bu zorluğun üstesinden gelir ve çevrimiçi mağazanızı sürekli olarak izler ve optimize eder.

Yerel SEO

Çevrimiçi tüketicilerin %80’inden fazlası yerel hizmetlerden yararlanmak için internete bakıyor. Yerel SEO, yerel kitleleri hedeflemek isteyen işletmelerin pazarlama stratejilerinin zorunlu bir parçasıdır. Yerel bir SEO hizmet sağlayıcısı olarak, web sitenizin hedeflenen bölgelerin arama sonuçlarında daha üst sıralarda yer almasını sağlar ve size daha fazla müşteri kazandırır.

Link Building (Bağlantı Oluşturma)

Bir tuğlayı diğerinin üzerine yığmak bir anıt oluşturur. Aynı şey, bağlantıların yapılandırılmış ve optimum performans gösteren bir web sitesi oluşturan tuğlalar olduğu web siteleri için de geçerlidir. Bu ayrıca web sitenizin sıralamasını artırmanıza ve web sayfalarınızı “sağlıklı hale getirmenize” yardımcı olur! Tüm gelen potansiyel müşterilerinizi yönlendirmek için hedefli bağlantı kurma hizmetlerimizle web siteniz için bir erişim oluşturun.

İçerik pazarlama

Web sitenizin sözlerine güç verin. Hikayenizi aktarın ve Infidigit’in yenilikçi ve kullanıma hazır içerik pazarlama hizmetleriyle satış odaklı ve tüketici hedefli içerik pazarlamasıyla hedef kitlenizin ilgisini çekin . Potansiyel tüketici tabanınız için değerli içerik oluşturmak, dijital olarak ilerlemenin yoludur ve içeriğin yalnızca saf kalitede değil, aynı zamanda yüksek oranda pazarlanabilir olduğundan emin olmanıza yardımcı oluyoruz.

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu (CRO)

Web sitenizin ziyaretçilerini müşterilere dönüştürememe konusunda endişeli misiniz? CRO Hizmetlerimizle size yardımcı olabiliriz . Web sitenizin ziyaretçilerinin yalnızca küçük bir yüzdesini dönüştürmek, bir işletme olarak kârınız üzerinde büyük bir etki yaratabilir. İşletmeniz için web sitenizin dönüşüm oranlarının yeni zirvelere ulaşmasını sağlayan benzersiz stratejiler uygular.

App Store Optimizasyonu (ASO)

Kapsamlı App Store Optimizasyon hizmetleriyle web siteleriniz için yaptığınız kadar uygulamalarınız için de yapın . Google Play Store, Apple App Store vb. gibi uygulama mağazalarında yapılan aramalarda asla gecikmeyin. Akıllı ASO çözümleriyle uygulamanızın görünürlüğünü artırın ve uygulamanızı ve web sitelerini aynı anda kullanabilen daha geniş bir kitleye ulaşın.

No matter what size your team, we have a solution. From single shared spaces to entire floors, it’s available.

We make sure to include all the amenities and niceties that a growing startup could possibly need.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.