Email Pazarlama

Yeni müşterilerle verimli ve etkili bir şekilde etkileşim kurmaya yönelik çabalarda ürün ve hizmetlerin reklamını yapmanıza yardımcı olmak için hedef kitlenizin her kesimine özel pazarlama kampanyaları oluşturuyoruz.

 

Email pazarlama, hedef kitlenizle etkili bir bağlantı sağlar ve size en iyi yatırım getirisini sağlar. Mevcut ve potansiyel müşterilerinize ulaşın ve onları şirketinizin en son fırsatları ve haberlerinden haberdar edin.

Pazarlamacılar, e-postanın, özellikle yatırım getirisi ve uzun süreli karlı ilişkiler geliştirmek için iş için bir anahtar olduğu konusunda hemfikir. Kişiselleştirilmiş, bölümlere ayrılmış ve hedeflenmiş bir e-posta pazarlama kampanyası, marka bilinirliği ve dönüşümleri (ROI) artırmak için önemlidir.

Uzmanlarımız, mümkün olan en iyi marka katılımını sağlamak için araçlar, strateji, uygulama ve sonuç takibi kullanır.

Şablon tasarımından izleme ve raporlamaya kadar tüm e-posta pazarlama stratejinizle ilgilenebiliriz.

 

The Best Email Marketing Strategy

Our team will develop the best strategy to attract the defined target audiences and establish their information needs.

Email Marketing Campaigns

Our team is ready to design, build and supply an email template for communication with your audience as well manage your email marketing campaign to lead to dramatic shifts in your sales and profitability.

Email Template Design

Our innovative designs and solutions are compliant and improve email deliverability. Our professional designers bring your message to life and increase your target audience engagement with your brand.

We handle everything starting with individually tailored content till end-to-end email campaign and programmer management.

Increase your online presence by choosing our email marketing services. Our award winning formula combines strategy, implementation and tracking.

30

Active Email Campaigns

99

Email Template Design

18

Email Marketing Clients

14

Tracking & Reporting Parameters

Our case studies

See all projects

GROW TRAFFIC & INCREASE REVENUE

Tell us about your project

Let us help you get your business online and grow it with passion