Ad Yönetimi

Facebook, Instagram ve Google gibi büyük arama motorlarında ilk sayfa gösteriminin bir sonucu olarak markanıza çok daha geniş bir erişim ve görünürlük sağlar.

Kampanya stratejilerimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve pazar koşullarını karşılamak için tasarlanmıştır. Arama Ağı Reklamları, Video Reklamcılığı, Görüntülü Reklamlar, PPC Yeniden Pazarlama ve Sosyal Reklamcılık gibi güncel, Tıklama Başına Ödeme (TBM) hizmetleri sunuyoruz.

Müşterilerimizin iş hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olan sonuçlar sunuyoruz. Yatırım getirisini maksimize ettiğimizden emin olmak için müşterilerimizin hesaplarını günlük olarak yönetiyor ve teklif fiyatlarını ve bütçelerini izliyoruz. (ROI)

Sonuçlarımız, müşterimizin işine ve Tıklama Başına Ödeme reklamcılığına yönelik beklentilerine ilişkin ayrıntılı bir genel bakış içeren karmaşık ve özel yaklaşımımızın yanı sıra, önerilen faaliyetlerin öncelikli bir listesini içeren seçeneklerin incelemesinden kaynaklanmaktadır.

Paid Search Advertising

Earn a positive ROI through our PPC search advertising. Spend money wisely and use the most targeted and cost effective form of advertising.

PPC Remarketing

Turn your valuable ‘potential customers’ into ‘loyal customers’. Our team of professionals will help you re-engage users who have expressed an interest by developing a strategy that will meet all your needs.

Social Advertising

Need to generate awareness about your brand, product or service? We’ll develop a social advertising strategy aimed to meet KPIs and your targets.

Video Advertising

We are experts in online advertising. Our team is ready to help you get the competitive advantage by creating video adverts that will increase your brand’s presence.

We’ve got enough experience to create award winning campaigns on Google AdWords, Bing, Facebook, LinkedIn, Twitter and YouTube.

420

PPC Management Provided

213

Paid Search Advertising

17

Video Advertising Projects

141

Display Advertising Campaign

98

Successful PPC Remarketings

315

Social Advertising Projects

Our case studies

See all projects

GROW TRAFFIC & INCREASE REVENUE

Bize Projenizden Bahsedin, Sizi Arayalım

Let us help you get your business online and grow it with passion